1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayır Liderliğini Sürdürdü

Bayır Liderliğini Sürdürdü

Bayır Liderliğini Sürdürdü
A+A-

Muğla 1. Amatör Küme A. Gurubunda mücadele eden Bayırgücüspor, Yeniköy Termikspor'u 3 golle geçeek liderliğini sürdürdü. Muğla 1. Amatör Küme A Grubu'nda mücadele eden Bayırgücüspor geçtiğimiz paza

Muğla 1. Amatör Küme A. Gurubunda mücadele eden Bayırgücüspor, Yeniköy Termikspor'u 3 golle geçeek liderliğini sürdürdü.
Muğla 1. Amatör Küme A Grubu'nda mücadele eden Bayırgücüspor geçtiğimiz pazar günü saat 14.00'de Milas Ören Stadyumu'nda Yeniköy Termikspor ile karşılan Bayırgücüspor karşılaşmadan 3 puanla ayrıldı. Maçta Bayırgücüspor'un gollerinin ikisini Mert, diğerini ise Osman kaydetti.
Bayır Belediye Başkanı ve Bayırgücüspor Kulüp Başkanı Cumhur Çoban, takım oyuncularının özverili bir şekilde oynadıklarını belirterek; "Gençlere büyük önem veriyoruz. Bu yıl gençlerden oluşan iyi bir ekip oluşturduk, onlara güvendik, onlarda bizim güvenimizi boşa çıkarmadılar. Bu hafta da galip gelerek liderliklerini sürdürdüler. Özveri ile oynamaları ile neticesinde galip geliyorlar. Kendilerini kutluyor ve başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.
(MK-MB-İK)

15.01.2013 10:27:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT