1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Baydemir Ankara'da

Baydemir Ankara'da

Baydemir Ankarada
A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i makamında ziyaret etti. Baydemir, Bakan Şahin'den Sosyal Yardım Bilgi Sistemi'nin (SOYBİS) sistem

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i makamında ziyaret etti. Baydemir, Bakan Şahin'den Sosyal Yardım Bilgi Sistemi'nin (SOYBİS) sisteminin belediyelere açılmasını talep etti.
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, akşam saatlerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i makamında ziyaret etti. 45 dakika süren görüşmede Baydemir, Bakan Şahin'den kaynakların rantabl kullanılması ve doğru bir şekilde değerlendirilmesi için SOYBİS'in belediyelere açılmasını talep etti. Baydemir, Büyükşehir Belediyesi'nin Dünya Metropol Kentler Birliği tarafından ödüle layık görülen Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal projelerin uygulama ve koordinasyon sahası olan Sümerpark ortak yaşam alanına ilişkin olarak Bakan Şahin'e bilgi verdi. Matrakçı Nasuh tarafından yapılan Diyarbakır minyatürünü Bakan Şahin'e hediye eden Baydemir, Diyarbakır surlarının UNESCO Dünya Kültürel Mirası Daimi Listesi'ne girişi için yürütülen çalışmalara destek vermesini talep etti.
(RB-YRT-AŞ-Y)

13.02.2013 17:43:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT