1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayburt'ta Karla Kapanan Sahalar Temizleniyor

Bayburt'ta Karla Kapanan Sahalar Temizleniyor

Bayburtta Karla Kapanan Sahalar Temizleniyor
A+A-

Bayburt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlü Halil Çakır, amatör futbol liglerinde oynanacak müsabakalırın iptal edilmemesi için sahalarda kar temizliği yaıpldığını belirtti. Çakır, yaptığı açıkla

Bayburt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlü Halil Çakır, amatör futbol liglerinde oynanacak müsabakalırın iptal edilmemesi için sahalarda kar temizliği yaıpldığını belirtti.
Çakır, yaptığı açıklamada şöyle konuştu:
"Beş gündür aralıksız devam eden kar yağışı hayatı her yönde olumsuz etkiliyor. Üst üste okulların tatil edildiği günlerde kar yağışı tesislerimizi de olumsuz etkiledi . Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak faaliyet programı kapsamında Amatör Futbol Liglerinde oynanacak olan karşılaşmaların ertelenmemesi için karla mücadelemiz tüm personelimiz ve araçlarımızla devam etmektedir. Sentetik Çim sahada kar kalınlığı 60 cm ye ulaşmış bulunmakta. Karla mücadele kapsamında il müdürlüğümüzün yeni almış olduğu kar püskürtme aracı ile sahaların kar altında kalması, maçların ertelenmesi sorunu ortadan kalkmış oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Karakaşoğlu Futbol İl Temsilcisi Adem Köse ve Tesislerden Sorumlu Şube Müdürü Ahmet Karslıoğlu çalışmaları takip ederek her hangi bir erteleme olmamasına dikkat ediyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Karakaşoğlu "Karla mücadelemiz gerek personelimizle gerek araç ve gereçlerimizle gece ve gündüz devam etmektedir. Futbol maçlarının şuan ki programda her hangi bir erteleme söz konusu değil."
(YY-AA-Y)

09.01.2013 15:06:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT