1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayburt'a Ödenek Müjdesi Yaşar Yıldız Bayburt

Bayburt'a Ödenek Müjdesi Yaşar Yıldız Bayburt

Bayburta Ödenek Müjdesi  Yaşar Yıldız  Bayburt
A+A-

Genel Ödeneklerin dışında, farklı hizmet alanlarında kullanılmak üzere Maliye Bakanlığından Bayburt'a 3 Milyon 200 Bin TL ek ödenek aktırıldı. Bayburt Milletvekili Bünyemin Özbek konuyla ilgili ola

Genel Ödeneklerin dışında, farklı hizmet alanlarında kullanılmak üzere Maliye Bakanlığından Bayburt'a 3 Milyon 200 Bin TL ek ödenek aktırıldı.
Bayburt Milletvekili Bünyemin Özbek konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "İlimize Genel Bütçeden gönderilen ödeneğin dışında, farklı hizmet alanların da kullanılmak üzere 3 Milyon 200 bin TL ilave ödenek almıştır. Büyükşehir Belediyesi olan iller kadar ilave ödenek almış bulunmaktayız. Şuan şantiyeye dönen ilimiz, gelen bu ilave ödenekle tüm eksiklerini en kısa sürede tamamlayarak, alt yapı sorunu olmayan il olma özelliğine kavuşacaktır. 2012 yılı, ilimize yapılan yatırımlar açısından önemli bir yıl olmuştur. Bu yatırımların artarak devam etmesi için çabamız devam edecektir. Her geçen gün daha modern şehir olma yolunda önemli adımlar atmaktayız, hemşehrilerimize daha gelişmiş yaşam standartları sunmak olmazsa olmazımızdır. Bu anlamada Bayburt için elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyor, bu ödeneğin ilimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
(YY-AT-Y)

21.01.2013 17:56:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT