1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayburt Ülkü Ocakları'ndan Noel Uyarısı

Bayburt Ülkü Ocakları'ndan Noel Uyarısı

Bayburt Ülkü Ocaklarından Noel Uyarısı
A+A-

Bayburt Ülkü Ocakları yaklaşan yılbaşıyla birlikte tüm Türkiye'de olduğu gibi Bayburt'ta da hazırlıklarına başlanan yılbaşı kutlamalarının sakıncaları hakkında bir basın açıklaması yaptı. Yılbaşı k

Bayburt Ülkü Ocakları yaklaşan yılbaşıyla birlikte tüm Türkiye'de olduğu gibi Bayburt'ta da hazırlıklarına başlanan yılbaşı kutlamalarının sakıncaları hakkında bir basın açıklaması yaptı.
Yılbaşı kutlamaları konusunda vatandaşları bilinçlendirmenin milli bir sorumluluk olduğunu dile getiren Ocak Başkanı Oğuzhan Okutmuş, "Bizler Türk İslam Ülkücüleri olarak gerekli hassasiyetin gösterilmesi için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Umuyorum ki halkımızda bu konuda gerekeni yapacak ve bir Hıristiyan bayramı olan Noel'i diğer günlerden bir farkı olmayacak şekilde geçireceklerdir. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda El ilanları, ve basın aracılığıyla özellikle gençlerimizi bu kötü alışkanlıktan uzak tutmaya çaba gösteriyoruz. Bundan sonrada bu konuda halkımızı bilinçlendirerek 'o misyoneri önce şehrimizden daha sonrada ülkemizden defetmek' için gayret göstereceğiz." dedi.
(YY-AT-Y)

29.12.2012 11:42:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT