1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı
A+A-

Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, 'Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Basının milletimizin ortak sesi olmasından öteye, kamuoyunun da vicdanını temsil ettiğine değine

Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, 'Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Basının milletimizin ortak sesi olmasından öteye, kamuoyunun da vicdanını temsil ettiğine değinen Polat, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Bir fedakârlık mesleği olan basın sektöründe özellikle yerel yayın organlarının özverisi takdire şayandır. Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri, idareciler olarak bize de çalışmalarımızda ilham kaynağı olmaktadır. Ayrıca, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin paylaşılması ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesinde yerel basının katkısı büyük önem taşımaktadır. Zor şartlar altında büyük bir özveri ile görevlerini sürdürmeye çalışan basınımızın daha güzel şartlarda halkımızı bilgilendirmesi adına 2013 yılının umut verici olmasını temenni ediyorum. Bu düşüncelerle; ilkeli, tarafsız ve güvenilir yayınlarıyla kamuoyunun sesi olan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim."
(YY-AA-Y)

09.01.2013 14:25:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT