1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayburt Ak Parti İl Teşkilatı Btso Ziyaret Etti

Bayburt Ak Parti İl Teşkilatı Btso Ziyaret Etti

Bayburt Ak Parti İl Teşkilatı Btso Ziyaret Etti
A+A-

Bayburt AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, yönetim kurulu üyeleriyle beraber Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Yumak ve yönetim kurulunu makamların da ziyaret ettiler. Ziyaret sırasın da

Bayburt AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, yönetim kurulu üyeleriyle beraber Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Yumak ve yönetim kurulunu makamların da ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasın da bir açıklama yapan BTSO Başkanı Yumak, "Bugün odamız da Ak Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ve yönetim kurulu arkadaşlarını ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. Bu ziyaretlerin ilimize katkısının büyük olduğunu ve katkısının da olacağını düşünüyorum. Sayın Elçi ve ekibine çalışmalarından dolayı başarılar diliyorum." dedi.
Bayburt AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ise, "İlimizin sanayi ve ticaretinin attığı kalbi olan Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası'nın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bu zamana kadar ve bundan sonra da geçmişte olduğu gibi fikir alış verişinde bulunduk.Bizi ağırlamanın mutluluğu için de olan Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak'a ve ekibine teşekkür ederim." şeklinde konuştu.
(YY-AA-Y)

08.01.2013 16:21:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT