1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayanlar Sporla Buluştu

Bayanlar Sporla Buluştu

Bayanlar Sporla Buluştu
A+A-

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği " Spor Yaşamaktır" projesi kapsamında bayanlar sporla buluştu. Muratlı Atatürk

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği " Spor Yaşamaktır" projesi kapsamında bayanlar sporla buluştu.
Muratlı Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda ve İlçe Atatürk Stadyumu'nda gerçekleşen sportif çalışmalar Beden Eğitimi Öğretmeni Nermin Egi öncülüğünde yapıldığı bildirildi. Havaların soğuk olması nedeniyle şimdilik Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen sportif faaliyetler hafta içerisinde sabah 09.00 11.00 ve öğleden sonra 14.00 17.00 saatleri arasında yapılıyor. Egi, projeye katılan bayanların sayısının günden güne artarak devam ettiğini belirterek;" Projenin amacı; beden eğitimi öğretmeni öncülüğünde herkese açık alanda ortaklaşa ve düzenli olarak spor yapmak. Muratlılıların daha bilinçli spor yapmaları için bu projenin tasarlandı. " dedi.
Öte yandan spor salonuna en yakın okul olan Hasan Orhan İlköğretim Okulu öğrencileri de beden derslerinde bu sportif çalışmalardan faydalandığı kaydedildi.
(ME)

12.01.2013 12:35:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT