1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bayan Güreş Milli Takımı, Demirkazık'da Kampa Girdi

Bayan Güreş Milli Takımı, Demirkazık'da Kampa Girdi

Bayan Güreş Milli Takımı, Demirkazıkda Kampa Girdi
A+A-

Büyük Bayanlar Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına Niğde'nin Çamardı İlçesi Demirkazık Kamp Tesisleri'nde başladı. Büyük Bayanlar Güreş Milli Takımı'nın Niğde Demirkazık Tesisleri

Büyük Bayanlar Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına Niğde'nin Çamardı İlçesi Demirkazık Kamp Tesisleri'nde başladı.
Büyük Bayanlar Güreş Milli Takımı'nın Niğde Demirkazık Tesisleri'ndeki kampı, 17 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan yaptığı yazılı açıklamada, Milli takımların Demirkazık Kamp Eğitim Merkezini, diğer kamp merkezlerine göre daha fazla tercih ettiklerini, bu tercihte başta kamp merkezinin bin 700 rakımda oluşunun yanı sıra, milli takımlara gösterilen ilgi ve alaka ile kaliteli yemek menüsünün etkili olduğunu söyledi.
Turhan, Büyük Erkekler Güreş A Milli Takım Kampı'nın 16 Ocak 2013 tarihi itibariyle tamamlandığını, 1 gün aradan sonra Büyük Bayanlar Güreş Milli Takım Kampı'nı başlattıklarını ifade ederek, milli takımların başarısı için gece gündüz hizmetinde olduklarını söyledi.
(YE-ZB-RFK-S)

18.01.2013 13:05:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT