1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Baü'de Örnek Proje

Baü'de Örnek Proje

Baüde Örnek Proje
A+A-

Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) Toplum Gönüllüleri Topluluğu tarafından hazırlanan "Sengel" ve "Çınar" isimli projeler, sosyal sorumluluk alanında dikkatleri üzerine çekiyor. Topluluk tarafından hazırlan

Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) Toplum Gönüllüleri Topluluğu tarafından hazırlanan "Sengel" ve "Çınar" isimli projeler, sosyal sorumluluk alanında dikkatleri üzerine çekiyor. Topluluk tarafından hazırlanan Sengel Projesi kapsamında, Özel Derneğim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine yönelik ziyaret etkinliği düzenlendi. Etkinlik çerçevesinde Toplum Gönüllüleri Topluluğu üyeleri rehabilitasyon merkezindeki öğrenciler ile birlikte vakit geçirip ahşap boyama ve ahşap şekillendirmeleri yaptı.
Topluluğun, huzurevindeki büyüklerle birlikte olup vakit geçirmek için gerçekleştirdiği Çınar Projesinde ise Balıkesir Huzurevi ziyaret edildi. Çınar Projesindeki etkinliğe Uludağ Üniversitesinden gelen 10 konuk öğrenci ile birlikte 35 toplum gönüllüsü katıldı. Huzurevi konuklarıyla sohbet eden öğrenciler, çiğ köfte ikramları ve fasıl eşliğinde günü tamamladı.
(TS-YU)

11.12.2012 16:40:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT