1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Batman'da A4 Patlayıcı Ele Geçirildi Mehmet Şükrü Yıldırım Batman

Batman'da A4 Patlayıcı Ele Geçirildi Mehmet Şükrü Yıldırım Batman

Batmanda A4 Patlayıcı Ele Geçirildi   Mehmet Şükrü Yıldırım    Batman
A+A-

Batman Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin bir ihbar üzerine düzenlediği operasyonda, uzaktan kumandalı A4 patlayıcı ve 46 adet mermi ile yakalanan 2 kişi gözaltına alındı. Batman Valiliği'nden yapılan ya

Batman Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin bir ihbar üzerine düzenlediği operasyonda, uzaktan kumandalı A4 patlayıcı ve 46 adet mermi ile yakalanan 2 kişi gözaltına alındı.
Batman Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, önceki gün Emniyet Müdürlüğü birimlerine e-posta ile patlayıcı ihbarının yapıldığı belirtilerek, "5 Şubat 2013 günü saat 17.22 sıralarında Batman Emniyet Müdürlüğü Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü e-posta ihbar hattına gelen bir bomba ihbarına istinaden operasyon düzenlendi. Söz konusu ihbar ile ilgili olarak şahısların ikametlerinde ve işyerlerinde yapılan aramalarda, Y.Y. isimli şahsın işyerinde uzaktan kumanda düzenekli A4 plastik patlayıcı bomba ile toplam 46 adet tabanca mermisi ele geçirildi. Operasyon kapsamında gözaltına alınan Y.Y. ve Z.D. isimli şahıslar adli mercilere sevk edildi" denildi.
(MŞY-YRT-CC-Y)

06.02.2013 13:55:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT