1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Batman Valiliği Bülten Çıkardı

Batman Valiliği Bülten Çıkardı

Batman Valiliği Bülten Çıkardı
A+A-

Batman Valiliği'nin çıkardığı gazete tarzındaki bültende Barış ve Demokrasi Partili (BDP) belediyenin çalışmalarına da yer verildi. Valiliğin yatırım ve icraatlarını kamuoyuna bültenle duyurmak amaç

Batman Valiliği'nin çıkardığı gazete tarzındaki bültende Barış ve Demokrasi Partili (BDP) belediyenin çalışmalarına da yer verildi.
Valiliğin yatırım ve icraatlarını kamuoyuna bültenle duyurmak amaçlı çıkarılan valilik bülteni, A3 boyutunda 12 sayfa olarak dizayn edildi. Bültenin İmtiyaz Sahibi Batman Valisi Yılmaz Arslan olurken, bültenin editörlüğünü ise Sorumlu Yazı İşleri Müdürü unvanıyla, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Keskin yürütüyor. Valiliğe bağlı tüm kurumlarda yürütülen çalışma ve faaliyetlerin yer alacağı bültenle; kamuoyunun, kamu kuruluşlarının icraatları ile ilgili bilgilendirilmesi hedefleniyor. Yayınlanan ilk bülten sayısında tam sayfa BDP'li Batman Belediyesi'nin çalışmalarına da yer vermesi olumlu karşılandı.
Valilik bülteninin ocak ayı ilk sayısı, il merkezi, ilçeler ile Ankara ve İstanbul gibi illerdeki çeşitli kurum, kuruluşlar ve vatandaşlara dağıtıldı.
(MŞY-AKK-Y)

23.01.2013 12:26:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT