1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Batıkentlilere Spor Kompleksi Müjdesi

Batıkentlilere Spor Kompleksi Müjdesi

Batıkentlilere Spor Kompleksi Müjdesi
A+A-

Batıkent Çakırlar Mahallesi'ndeki site yöneticileri ile bir araya gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 8 ay sonra faaliyete geçirilmesi planlanan spor kompleksinin müjdesini verdi. Şehirler

Batıkent Çakırlar Mahallesi'ndeki site yöneticileri ile bir araya gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 8 ay sonra faaliyete geçirilmesi planlanan spor kompleksinin müjdesini verdi. Şehirlerin çocuklar gibi sorunlu olduğunu söyleyen Yaşar, "Biz sorunları insani ilişkilerle çözüyoruz" dedi.
70 kooperatif ve apartman yöneticisinin katıldığı toplantıda, bölgede gerçekleştirilen belediye çalışmaları masaya yatırıldı. Çakırlardaki sosyal dokuyu değiştirmek için yeni projelerin geliştirildiğini belirten Yaşar, bu kapsamda alt yapı çalışmalarının yüzde 98 oranında tamamlandığını anlattı. Bölgede kalıcı eserler bırakmayı hedeflediğini belirten Yaşar, yapımına başlanan dev spor kompleksinin de müjdesini vererek şöyle konuştu:
"Cumhuriyetin ilçesi olan Yenimahalle'ye yakışır şekilde alt yapıda ve üst yapıda, yeşil alanda, temizlikte sosyal hayatta en hızlı bir şekilde vatandaşlarımızı memnun etmek için uğraş veriyoruz. Yenimahalle'de yaşayanların onur duyması için arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Şehirler çocuklar gibidir. Çocukların olduğu gibi şehirlerin de sorunları bitmiyor. Biz insani ilişkilerle bu sorunları çözmeye çalışıyoruz."
(BK-ÖZ-Y)

04.02.2013 10:25:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT