1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkomiser Kamil Çalışkan Emniyet Amirliğine Terfi Etti

Başkomiser Kamil Çalışkan Emniyet Amirliğine Terfi Etti

Başkomiser Kamil Çalışkan Emniyet Amirliğine Terfi Etti
A+A-

2004 yılından bu yana Manavgat Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Başkomiser Kamil Çalışkan, Emniyet Amirliğine terfi etti. Çalışkan'a rütbesini Manavgat Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran ve Emniye

2004 yılından bu yana Manavgat Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Başkomiser Kamil Çalışkan, Emniyet Amirliğine terfi etti. Çalışkan'a rütbesini Manavgat Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran ve Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Karaarslan taktı.
Kamil Çalışkan'ın Emniyet Amirliği'ne terfi etmesi dolayısıyla Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde bir tören düzenlendi. Manavgat Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran yaptığı konuşmada, "Bugüne kadar çeşitli rütbelerde çalışkanlığı ile göz dolduran Kamil Çalışkan'ın Emniyet Amiri olarak bu hizmetlerine devam ettireceğine inancım tam. Kendisi dün nasıl görev yapıyorsa, yarın da aynı şevk ve azimle görev yapacak" diye konuştu.
Emniyet Amiri olan Kamil Çalışkan'a rütbesi İlçe Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran tarafından takıldı. Törende Manavgat İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Karaarslan hazır bulundu.
(AK-SK-Y)

25.12.2012 15:36:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT