1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkentte Korkutan Patlama

Başkentte Korkutan Patlama

Başkentte Korkutan Patlama
A+A-

Başkentte bir apartmanın garajında tinerciler tarafından ateşe verildiği iddia edilen motosikletin benzin deposunda meydana gelen patlama, paniğe neden oldu. Öveçler Mahallesi'nde bir apartmanın ga

Başkentte bir apartmanın garajında tinerciler tarafından ateşe verildiği iddia edilen motosikletin benzin deposunda meydana gelen patlama, paniğe neden oldu.
Öveçler Mahallesi'nde bir apartmanın garajında tinerciler tarafından ateşe verildiği iddia edilen motosikletin benzin deposunda meydana gelen patlama, mahalle sakinlerine korkulu anlar yaşattı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri garajda çıkan yangını söndürdü. Olaydan etkilenen mahalleli ise, ambulansa bindirilerek sakinleştirildi.
Olayın meydana geldiği apartmanın kapıcı dairesinde oturan Sevim Palabıyık, "Kapıcı dairesinde oturuyorum. Baktım ki ses var, geldim. Dumanlar çıkıyordu. İnsanların sesini duydum. Evime daha giremedim, garajın içi su dolmuş" şeklinde konuştu.
Apartman sakini Zeynel Aytaç ise, "Tinerci çocuklar dün de gelmişlerdi, bugün tekrar gelmişler. Bagajdaki koltuklardan başlamış yangın, o koltuklarda otururken ateş yakmışlar. Yangın böyle başlamış. Tam yanında da araçlar olduğu için motosiklet patlamış" dedi.
Polisin olayla ilgili soruşturma başlattığı belirtildi.
(EY-YHY-Y)

25.12.2012 18:10:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT