1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkent'te Doğalgaz Zehirlenmesi

Başkent'te Doğalgaz Zehirlenmesi

Başkentte Doğalgaz Zehirlenmesi
A+A-

Başkent'te bir güzellik salonunda doğalgaz kombi bacasındaki tıkanlık nedeniyle sızan karbonmonoksit gazından 4 kişi zehirlendi. Alınan bilgiye göre, Kızılay Şehit Adem Yavuz Sokak 5 numarada bulun

Başkent'te bir güzellik salonunda doğalgaz kombi bacasındaki tıkanlık nedeniyle sızan karbonmonoksit gazından 4 kişi zehirlendi.
Alınan bilgiye göre, Kızılay Şehit Adem Yavuz Sokak 5 numarada bulunan bir güzellik salonunda sabah işe gelen çalışanlar, bir süre sonra rahatsızlanınca sağlık görevlilerinden yardım istedi. Olay yerine gelen Hızır Acil görevlileri, çalışanlara müdahale etti. Şengül Yıldız, Berna Uğurlu, Ebru Şahin ve Ahmet Doğan, sağlık görevlilerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Başkent Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Bina sakinlerinin bildirmesi üzerine binaya gelen doğalgaz görevlilerinin yaptıkları ilk incelemede, doğalgaz kombisinin bacasındaki tıkanıklık nedeniyle güzellik salonu çalışanlarının zehirlendiği belirlendi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
(BC-CC-Y)

10.01.2013 10:47:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT