1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkaymakçı Ve Dinar İlçelerindeki Yatırımlar Görüşüldü

Başkaymakçı Ve Dinar İlçelerindeki Yatırımlar Görüşüldü

Başkaymakçı Ve Dinar İlçelerindeki Yatırımlar Görüşüldü
A+A-

Afyonkarahisar Başmakçı Belediye Başkanı Halil Özcan, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'ın makamına ziyarette etti. Başmakçı Belediye Başkanı Halil Özcan'a ziyaretinde, İzmir'in Ödemiş ilçesi Gıda

Afyonkarahisar Başmakçı Belediye Başkanı Halil Özcan, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'ın makamına ziyarette etti.
Başmakçı Belediye Başkanı Halil Özcan'a ziyaretinde, İzmir'in Ödemiş ilçesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Altıntaş ve Başmakçı Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Ertürk eşlik etti. Ziyarette Başmakçı ve Dinar ilçelerinin tarımsal kalkınma ve ilçe ekonomileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Başmakçı Belediye Başkanı Halil Özcan belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgiler verirken, Dinar'da çok büyük yatırımlar olduğunun altını çizen Başkan Saffet Acar ise, Kentsel Dönüşüm projesi ve Türkiye'nin en büyük meyve suyu fabrikasının Haziran ayında tamamlanacağını söyledi. 2013 yılı içinde 13 bin ile 15 bin metre uzunluğunda doğal gaz hattı yapılacağını da belirten Başkan Acar, ilçede yapılan yatırımlarda belediye olarak firmalara her türlü konularda destek ve yardımlarda bulunduklarını ifade etti.
(MK-GC-SK-Y)

05.02.2013 13:05:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT