1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkanlar Güzeller'e Konuk Oldu
Başkanlar Güzellere Konuk Oldu

Başkanlar Güzeller'e Konuk Oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Güzeller mahallesi sakinlerine konuk oldu. Başkanlar, yapımı tamamlanan aile sağlığı merkezinin müjdesi

A+A-
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Güzeller mahallesi sakinlerine konuk oldu. Başkanlar, yapımı tamamlanan aile sağlığı merkezinin müjdesini de vatandaşlarla paylaştı.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Güzeller mahalle sakinlerine konuk oldu. Güzeller cami derneğinde vatandaşlarla sohbet eden başkanlara, Gebze Belediyesi meclis üyeleri de eşlik etti. Güzeller'in Gebze'nin adı gibi güzel ve sorunların en az olduğu bir mahalle olduğunu söyledi. Cami derneğinde vatandaşlarla sohbet eden başkanlar, sorularını yanıtladı. Talep ve sıkıntıları ilk elden dinleyen Karaosmanoğlu ve Köşker, mahallenin sağlık alanındaki eksiğinin yapımı tamamlanan aile sağlığı merkeziyle kapatılacağı müjdesini vatandaşlarla paylaştı.
(İÇ-İÇ)

02.02.2013 11:32:38 TSI

HABERE YORUM KAT