1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan'ın Konutunda İlginç Olay

Başkan'ın Konutunda İlginç Olay

Başkanın Konutunda İlginç Olay
A+A-

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'nın oturduğu binada ilginç bir olay yaşandı. Kimliği belirlenemeyen bir kişi, bina görevlisinin ziline basarak binaya girdi. Bina görevlisine Bakırcı'nın oturduğu d

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'nın oturduğu binada ilginç bir olay yaşandı. Kimliği belirlenemeyen bir kişi, bina görevlisinin ziline basarak binaya girdi. Bina görevlisine Bakırcı'nın oturduğu daireyi soran şahıs, bir süre koridorda gezindikten sonra duvardan aldığı yangın söndürme tüpünün içerisindeki gazı bina girişine sıkarak olay yerinden ayrıldı. Sabah konunun öğrenilmesi üzerine polise bilgi verildi. Binaya giren ekipler güvenlik kamerası görüntülerini ve şüpheli şahsın bıraktığı parmak izlerini aldı.
Konudan olay sonrası haberdar olduğunu belirten Bakırcı, konunun polise aktarıldığını belirtti. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice, gelen ihbar üzerine çalışma başlattıklarını henüz şüpheli şahsın kimliğinin tespit edilemediğini söyledi.
Güvenlik kamerası görüntülerinde şahsın orta boylu ve kafasında bere bulunduğu öğrenildi. Ayrıca şahsın, şivesinden dolayı Rizeli olmadığı ileri sürüldü.
(GF-HO-Y)

23.12.2012 13:49:31 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT