1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkandan Okul Açıklaması

Başkandan Okul Açıklaması

Başkandan Okul Açıklaması
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, yıkılarak arsasının satılması konusunda Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen bir açıklamada bulundu. Çaycuma'da bulunan Fatih Lisesiyle ilgili dün İl Genel Meclis

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, yıkılarak arsasının satılması konusunda Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen bir açıklamada bulundu.
Çaycuma'da bulunan Fatih Lisesiyle ilgili dün İl Genel Meclisi'nde yaşanan tartışma nedeniyle Belediye Başkanı Gülşen bir açıklama yaptı.
Başkanı Gülşen açıklamasında, "Her şeyi satmak kolay da devletten yer bulmak zor. Yurt binasının boşaltılmasıyla Fatih Lisesinin yurt binasına geçmesini, Fatih Lisesinin olduğu yeri de Sosyal Güvenlik Müdürlüğüne verilmesini talep ettim. Yurt-Kur ise mevcut yurdun da kalmasını iki yurt olarak devam etmesini istiyor. Ancak Fatih Lisesi'nin başka bir bölgeye kaydırma olasılığı var mı, yok. Önce Fatih Lisesi sorununu, yerini, ihalesini halledeceksin ki mevcut binayı satış noktasına getireceksin. Devletin orayı satmasına, yani mülk satmasına açıkçası karşıyım. Her şeyi satmak kolay da devletten yer bulmak zor." dedi.
(SA-SA)

05.02.2013 11:37:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT