1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Zolan Kale İlçesini Ziyaret Etti

Başkan Zolan Kale İlçesini Ziyaret Etti

Başkan Zolan Kale İlçesini Ziyaret Etti
A+A-

Denizli'nin Büyükşehir olmasıyla beraber ilçeleri dolaşan Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'ın son durağı Kale ilçesi oldu. Kale ilçesi ziyaretine Kale Kaymakamlığı'nda başlayan Osman Zolan, Kal

Denizli'nin Büyükşehir olmasıyla beraber ilçeleri dolaşan Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'ın son durağı Kale ilçesi oldu.
Kale ilçesi ziyaretine Kale Kaymakamlığı'nda başlayan Osman Zolan, Kale Kaymakamı Serap Özmen ile bir araya geldi. Kale'nin sorunlarını değerlendiren Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli'nin Büyükşehir olmasıyla Kale'nin sorunlarının azalacağını ifade etti.
Daha sonra Kale Belediyesi'ni ziyaret eden Başkan Zolan'a Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Zolan, her partinin Denizli'yi Büyükşehir yapma hayalinde olduğunu ve geç de olsa bu hayalin gerçekleştiğini söyledi.
Konuşmalarının ardından misafirlere Kaledavaz baklavası ikram edilirken, Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'a kırmızı beyaz kravat hediye etti.
Belediye ziyaretinin ardından Osman Zolan esnafı ziyaret etti.
(AO-SK-Y)

19.02.2013 14:16:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT