1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Yılmaz, Canik'te Mahalleleri Gezdi

Başkan Yılmaz, Canik'te Mahalleleri Gezdi

Başkan Yılmaz, Canikte Mahalleleri Gezdi
A+A-

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Canik ilçesinde merkez mahalle muhtarları ile mahalleleri gezerek incelemelerde bulundu. Karşıyaka Mahallesi Muhtarlık binasında Canik Merkez m

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Canik ilçesinde merkez mahalle muhtarları ile mahalleleri gezerek incelemelerde bulundu.
Karşıyaka Mahallesi Muhtarlık binasında Canik Merkez mahalle muhtarları ile buluşan ve bir süre sohbet eden Başkan Yılmaz, daha sonra muhtarlarla birlikte bir minibüse binerek mahalleleri tek tek gezdi. Mahalle muhtarları kendi mahalleleri ile ilgili sorun ve taleplerini Başkan Yılmaz'a yerinde göstererek anlatma fırsatı bulurken, Başkan Yılmaz muhtarların söylediklerini ve sorunlarını dikkatli bir şekilde dinleyerek not aldı ve sorunların çözümüne yönelik kurmaylarına çeşitli talimatlar verdi.
Geziye katılan muhtarlar Başkan Yılmaz'ın kendileri ile birlikte böyle bir geziyi düzenleyerek, yaşanan sıkıntıları yerinde görmesinin ve çözüm üretmesinin kendilerini son derece memnun ettiğini belirttiler.
Geziye Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'la birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Yurt, Daire Başkanı Dursun Ali Ömür, SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, Belediye Evleri Mah. Muhtarı Rıfat Ökten, Gazi Mah. Muhtarı Tuğrul Birinci, Gaziosmanpaşa Mah. Muhtarı Osman Yüksel, Hacı İsmail Mah. Muhtarı Nazif Tanyıldız, Hasköy Mahallesi Muhtarı İbrahim Çakır, Karşıyaka Mah. Muhtarı Ali Şener, Soğuksu Mah. Muhtarı Adem Çetir, Toptepe Mah. Muhtarı Mehmet Memiş, Uludağ Mah. Muhtarı Recep Ali Korkmaz, Yenimahalle Mah. Muhtarı İdris Yıldız ve Yeşilova Mah. Muhtarı Bilal İnanç katıldılar.
(SAM-SLH-Y)

30.11.2012 14:29:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT