1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Yazıcı'dan Teknoloji Eğitimi

Başkan Yazıcı'dan Teknoloji Eğitimi

Başkan Yazıcıdan Teknoloji Eğitimi
A+A-

Sakarya Akyazı Erdoğdu İlkokulu öğretmenlerinden 9 kişilik grup dün Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. Bilgi ve Kültür evinde kullanılan eğitim teknolojisi ve donanımı

Sakarya Akyazı Erdoğdu İlkokulu öğretmenlerinden 9 kişilik grup dün Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.
Bilgi ve Kültür evinde kullanılan eğitim teknolojisi ve donanımı hakkında Başkan Yazıcı'dan bilgiler alan öğretmenler sordukları soruların cevabını yerinde almak üzere başkan Yazıcı ile birlikte Bilgi ve Kültür Evi'ne geçtiler.
Başkan Yazıcı'ya Bilgi ve Kültür evindeki eğitim donanımları ile alakalı sorular yönelten öğretmenler buradaki kullanılan donanım ve eğitim sistemini çok beğendiklerini de dile getirerek tüm eğitim kurumlarında örnek eğitim sisteminin ve donanımının bu şekilde olması gerektiğini ifade ettiler.
Ziyarette konuşan Başkan Yazıcı, "Akyazı Belediyesi olarak eğitimin hep yanında olduk her zamanda olmaya devam edeceğiz. Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi Derslere destek merkezinde öğrenim gören öğrencilerimize eğitim anlamında daha da faydalı olabilmek, onlara kısa zamanda çok şeyler katabilmek adına her zaman son sistem eğitim teknolojisini yakından takip ettik bu takibimizin meyvesini de karşılığını da geçtiğimiz yapılan SBS sınavlarında başarılı olan 60 öğrencimizle aldık. Eğitim çıtamızı her zaman yukarıda tutma gayreti içerisindeyiz. Eğitimcinin önemi kadar eğitimde kullanılan materyaller ve donanımlarda öğrencinin başarılı olmasında çok büyük önem arz etmektedir. Bu vesile ile bizlerde burada her zaman öğrencilerimizin daha da başarılı olması için elimizden gelen her şeyi yapabilmek için çaba sarf ediyoruz " ifadelerini kullandı.
Ziyarette bulunan öğretmenler ise, "Sayın Belediye Başkanımız Yaşar Yazıcı'nın Eğitime olan desteğini ve gayretini yakından takip ediyoruz ve biliyoruz. Hatta bizim okulumuza da bir projeksiyon hediye etmişti. Başkanımızı bu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz verdiği bilgilerden ve bizlere göstermiş olduğu yakın ilgiden ötürüde kendisine çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Öğretmenler, Başkan Yazıcı' ya eğitime ve eğitimciye verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek, çiçek takdim ettiler.
(AY-RKO-UU)

06.12.2012 16:43:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT