1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Yazıcı Esnaf Ziyaretinde

Başkan Yazıcı Esnaf Ziyaretinde

Başkan Yazıcı Esnaf Ziyaretinde
A+A-

Esnaf ziyaretlerini programlarının elverdiği koşullarda sürdürmeye gayret gösteren Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı Ömercikler Mahallesinde bir grup esnafı ziyaret etti. Başkan Yazıcı esnafın soru

Esnaf ziyaretlerini programlarının elverdiği koşullarda sürdürmeye gayret gösteren Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı Ömercikler Mahallesinde bir grup esnafı ziyaret etti. Başkan Yazıcı esnafın sorunlarını ve istekleri dinledi.
Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı ilçemiz Ömercikler Mahallesi esnaflarını ziyarette bulunarak bir yandan esnafla sıcak çayı yudumlarken diğer yandan hem sohbet edip esnafın sorunlarını ve isteklerini dinledi. Esnaflarla Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan başkan Yazıcı Akyazı ile ilgili beklentilerini de not aldı. Başkan Yazıcı Akyazı Belediyesinin tamamlanan ve halen devam eden projelerini de esnafa anlattı.
Başkan Yazıcı'ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek memnuniyetini dile getiren Ömercikler Mahallesi esnafları, "Halktan biri mütevazi bir gönül insanı kendisine Akyazı'ya yaptığı hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyor ve bundan sonra da yapacağı hizmetlerde başarılar diliyoruz" dedi.
(AY-RKO)

09.01.2013 12:51:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT