1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Yardımcısı Onur Ve Çocuklarından Kaymakam Koca'ya Ziyaret

Başkan Yardımcısı Onur Ve Çocuklarından Kaymakam Koca'ya Ziyaret

Başkan Yardımcısı Onur Ve Çocuklarından Kaymakam Kocaya Ziyaret
A+A-

Cizre Belediye Başkan Yardımcısı Hanım Onur, lösemi hastası Solin ile epilepsi hastası Mirhat ile Cizre Kaymakamı Şenol Koca'yı ziyaret etti. Cizre Belediye Başkan Yardımcısı Hanım Onur, lösemi hasta

Cizre Belediye Başkan Yardımcısı Hanım Onur, lösemi hastası Solin ile epilepsi hastası Mirhat ile Cizre Kaymakamı Şenol Koca'yı ziyaret etti.
Cizre Belediye Başkan Yardımcısı Hanım Onur, lösemi hastası Solin ve epilepsi hastası Mirhat ile birlikte Cizre Kaymakamı Şenol Koca'ya teşekkür ziyaretinde bulundu. KCK davası kapsamında tutuklu bulunduğu cezaevinden 18 ay sonra tahliye olan Hanım Onur, çocuklarına göstermiş oldukları ilgiden dolayı Kaymakam Koca'ya teşekkürlerini iletti. Kaymakam Koca'nın, çocuklarının masraflarıyla ilgili kendilerine destek olmak istediğini belirten Onur, Sosyal Hizmet İl Kurumu'ndan bir heyetin geldiğini ve yardım taleplerini ilettiklerini söyledi. Onur, "Bende bu anlamda kendisine çocuklarıma göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür dileklerimi iletmek için bu ziyareti gerçekleştirdim" dedi.
(AY-YRT-ÖZ-Y)

14.02.2013 18:57:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT