1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Yaman, Gazeteciler Gününü Kutladı

Başkan Yaman, Gazeteciler Gününü Kutladı

Başkan Yaman,  Gazeteciler Gününü Kutladı
A+A-

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, mesleklerini zor şartlar altında yürüten bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Başkan Yaman 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü n

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, mesleklerini zor şartlar altında yürüten bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Başkan Yaman 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Basın mensuplarının zor şartlarda büyük fedakarlık göstererek çalıştığını hatırlatan Başkan Yaman, "Yazılı ve görsel basında çalışan değerli gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Basın, katılımcı ve çağdaş demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Zor şartlarda büyük fedakarlık göstererek çalışan basın mensuplarımız, halkın doğru ve zamanında bilgi almasını sağlayarak kamu yararı adına çok önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına önemli katkılarda bulunan gazete, televizyon, radyo, dergi, Haber portalları gibi basın organlarında bulunan tüm arkadaşlarımıza, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışından taviz vermeksizin yerine getirdikleri başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarım" dedi.
(İÇ-İÇ)

10.01.2013 13:57:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT