1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Vergili'nin Makamı Bahçelievler'deydi

Başkan Vergili'nin Makamı Bahçelievler'deydi

Başkan Vergilinin Makamı Bahçelievlerdeydi
A+A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Bahçelievler Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Beşbinevler semti Bahçelievler muhtarlık binasında mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Vergili, ma

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Bahçelievler Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu.
Beşbinevler semti Bahçelievler muhtarlık binasında mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Vergili, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Bahçelievler Mahalle Muhtarı Osman Şengün, konuşmasının ardından mahalle sakinleri, mahallelerine ağır tonajlı kamyon ve tırların girdiğini ve geçişleri sırasında evlerin zemininde demir olmadığından dolayı çatlaklar meydana geldiğini ayrıca asfaltların da bozulduğunu söyleyerek Başkan Vergili'den bu konuda yardım istediler. Başkan Vergili, yaptıkları yolların şehir yolları olduğunu otoban yolu olmadığını belirterek, "Sadece yollara değil, kanalizasyon ve su borularımıza da zar veriyor ağır vasıtalar. Mahallelerin içine ağır vasıtalar giremez dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok. Bununla ilgili olarak da Belediye meclisinde ağır vasıtaların mahallelere girmemesi için karar sunacağını" dedi.
Mahalle sakinleri ile uzun süre sohbet eden Başkan Vergili, ardından Bahçelievler Mahallesi'nde oluşturulan başkanlık makamından ayrıldı.
(YE-SA)

24.01.2013 17:09:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT