1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Vergili, Şirinevler Mahallesi'nde

Başkan Vergili, Şirinevler Mahallesi'nde

Başkan Vergili, Şirinevler Mahallesinde
A+A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Şirinevler Mahallesi'nde mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Gezici Başkanlık Uygulaması ile her gün bir mahallede mahalle sakinleri ile bir araya gele

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Şirinevler Mahallesi'nde mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.
Gezici Başkanlık Uygulaması ile her gün bir mahallede mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sıkıntıları bizzat kendilerinden dileyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Şirinevler Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Şirinevler Mahalle Muhtarı Haluk Kefelioğlu'nun yaptığı konuşmanın ardından bir mahalle sakinin pazar yerinin sıkıntılarını dile getirerek Belediye Başkanı Rafet Vergili'den buraya bir çare bulmalarını istemesi üzerine Belediye Başkanı Rafet Vergili, "Şirinevler Türkiye'de bir örnek pazar olacak, kışın sıcak yazın serin olacak. Vatandaşımız kışın pazar içinde kısa kollu gezecek. Vatandaşımız pazara girdiğinde sıcak bir ortamda gezebilecek. Yani süper marketten daha güzel bir yer olacak" dedi.
Başkan Vergili, mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Şirinevler Mahallesi'nde Gezici Başkanlık Ofisi oluşturulan Başkanlık makamından ayrıldı.
(ET-ET-Y)

10.01.2013 16:01:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT