1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Vergili, Kurtuluş Mahallesi'nde

Başkan Vergili, Kurtuluş Mahallesi'nde

Başkan Vergili, Kurtuluş Mahallesinde
A+A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Verili, Kurtuluş Mahallesi'nde vatandaşların sorunlarını dinledi. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, gezici başkanlık ofisi uygulamasına Kurtuluş Mahallesi ile d

Karabük Belediye Başkanı Rafet Verili, Kurtuluş Mahallesi'nde vatandaşların sorunlarını dinledi.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, gezici başkanlık ofisi uygulamasına Kurtuluş Mahallesi ile devam etti. Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan makamında mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Vergili, vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek isteklerini tek tek not aldı. Bir vatandaşın "Mahallemizin bir kısmı asfaltlandı. Asfaltlanmayan yerlerin asfaltlanmasını istiyoruz" talebine Başkan Vergili, "Mahallenizde doğalgaz çalışması nedeni ile asfaltlama çalışmalarına ara verdik. Kış sezonu olduğundan dolayı asfaltlama çalışması olmuyor. Benim asfalt programım kurtuluş mahallesinde. Ben Kurtuluş Mahallesinin bu sene çok güzel bir cadde ve sokağa kavuşacağını düşünüyorum" dedi.
Başkan Vergili, mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Kurtuluş Mahallesi'nde gezici başkanlık ofisi oluşturulan başkanlık makamından ayrıldı.
(ET-ET-Y)

08.01.2013 15:48:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT