1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Vergili Fevzi Çakmak Mahallesi'nde

Başkan Vergili Fevzi Çakmak Mahallesi'nde

Başkan Vergili Fevzi Çakmak Mahallesinde
A+A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde vatandaşların sorunlarını dinledi. "Karabük Belediye Başkanına ulaşamıyor ve kendisi ile görüşemiyoruz" diyen vatandaşların sıkınt

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde vatandaşların sorunlarını dinledi.
"Karabük Belediye Başkanına ulaşamıyor ve kendisi ile görüşemiyoruz" diyen vatandaşların sıkıntı ve taleplerini bizzat dinlemek ve yerinde incelemek amacı ile Gezici Başkanlık Ofisi Uygulamasını hayata geçirerek her gün bir mahallede oluşturulan başkanlık makamında vatandaşlar ile bir araya gelen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son olarak Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Mahallelerinde bulunan okullarındaki eksikliklerin giderilmesini isteyen okul yetkililerine Başkan Vergili, "Öncelikli olarak yapılmasını istediğiniz bir eksikliği belirleyin. Önce o sorununuzu çözelim ve sonra diğer sorunların çözümü için çalışmalarımızı sürdürelim. Çünkü eksikliklerinize bakıldığında yaklaşık 4-5 ay sürecek eksiklikleriniz var. Sırasıyla hepsini çözmeye çalışalım" dedi.
Vatandaşların mahalleleri ile ilgili sıkıntıları bizzat dinleyen Başkan Vergili, talepleri tek tek not aldırarak, eksikliklerin kısa sürede giderilmesi için gerekenin yapılacağını söyledi. Birim amirlerini arayarak yaşanan sıkıntılar hakkında kendilerinden bilgiler alan Başkan Vergili, sıkıntıların bir an önce giderilmesi noktasında talimatlar verdi.
(ET-ET-Y)

05.12.2012 15:32:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT