1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. BAŞKAN VEKİLİ ABİ’DEN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN VEKİLİ ABİ’DEN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN VEKİLİ ABİ’DEN YENİ YIL MESAJI
A+A-

Van Belediye Başkan Vekili Sabri Abi, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajında, “2013 yılı bölgemizde ve ilimizde yaşanan sorunların biteceği bir yıl olmasını diliyorum” dedi.


Mesajında, 2012 yılında büyük acılar yaşandığını belirten Abi, Ortadoğu coğrafyasının yine bu acılara tanıklık ettiğini ifade etti. Yeni yılda, yaşanan acıların bir daha yaşanmaması dileklerinde bulunan Abi, 2012 yılında da en ihtiyaç duyulan barış ve kardeşliğin gerçekleşmesi için herkesin üzerine düşeni yerine getirmesi gerektiğini anlatarak “2013’ün herkesin özgür ve eşitçe yaşayabileceği, başta ülkemiz ve tüm dünyada barış, demokrasi ve özgürlük umutlarının yaşam bulduğu bir yıl olması umuduyla tüm halkımızın yeni yılını kutlarım” diye belirtti.


Abi, 2012 yılı belediye açısından da değerlendirerek, “Belediye olarak halkımıza en iyi hizmeti sunmak için 2012 yılında önemli çalışmalara imza attık. 2013 yılı içinde de kentimizde yaşanan alt ve üst yapı sorunlarını en aza indirmek için elimizden gelen gayreti sarf edeceğimizi belirtiyoruz. Bu konuda halkımızın bu yıl içerisinde bize gösterdiği özverili desteklerinden dolayı hepsine minnet borçluyuz. Daha iyi bir kent için bundan sonra halkımızla birlikte karar alarak, çalışmalarımızı en iyi noktaya taşıma gayreti içerisinde olacağız. Bu vesile ile tüm halkımızın yeni yılını kutlar, 2013 yılının başta ülkemize ve bölgemize barış, huzur, kardeşlik ve bereket getirmesini diliyorum” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT