1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Uzunkaya Taksici Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Uzunkaya Taksici Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Uzunkaya Taksici Esnafını Ziyaret Etti
A+A-

Çorum'un Sungurlu Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya, katıldığı bir toplantı sonrası yol güzergahı üzerinde bulunan taksi durağını ziyaret etti. Başkan Uzunkaya'yı duraklarında ağırlamış olmanın

Çorum'un Sungurlu Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya, katıldığı bir toplantı sonrası yol güzergahı üzerinde bulunan taksi durağını ziyaret etti.
Başkan Uzunkaya'yı duraklarında ağırlamış olmanın hem sevincini hem de şaşkınlığını bir arada yaşayan taksiciler, taksici esnafına gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek "Çalışmalarınızı ve Sungurlu için gösterdiğiniz çabayı, büyük bir ilgiyle takip ediyoruz. Sungurlu için yapılacak her güzel şeyde Sungurlu taksici esnafı olarak sizin yanınızdayız ve elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız."dedi.
Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya da taksici esnafının sorunlarını ve isteklerini dikkatle dinleyip not alarak, "Taksici esnafımız bu ilçe için önemli bir görevi yerine getiriyor ve sorumluluklarını da biliyor. Asil duyguların sahibi Sungurlulu şoförlerimize çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.
(SŞ-BÖ)

16.01.2013 12:27:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT