1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Uzunkaya Sydv Yeni Binasını Ziyaret Etti

Başkan Uzunkaya Sydv Yeni Binasını Ziyaret Etti

Başkan Uzunkaya Sydv Yeni Binasını Ziyaret Etti
A+A-

Çorum'un Sungurlu Belediye Başkanı Uzunkaya yeni yerinde Sungurlu halkının hizmetine açılan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nı (SYDV) ziyaret etti. Önceden Belediye Kültür Sitesi TEDAŞ Binası

Çorum'un Sungurlu Belediye Başkanı Uzunkaya yeni yerinde Sungurlu halkının hizmetine açılan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nı (SYDV) ziyaret etti.
Önceden Belediye Kültür Sitesi TEDAŞ Binası altında hizmet veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkan Uzunkaya'nın 'Sungurlu Değişimi Yaşıyor' çabası ile yeni ve daha modern bir binaya kavuştu.
Belediye Başkanlığı tarafından 10 yıllığına ücretsiz şekilde SYDV'ye devredilen eski düğün salonu 350 metre karelik alanı ile hem çalışanlara hem de vatandaşlara rahat bir hizmet ortamı sunuyor.
Eski yerinde 70 metre karelik bir alanda hizmet veren SYDV'nin yeni hizmet binasının içerisinde bir toplantı ve müdür odası, 6 çalışma masası, 5 banko görevlisi ve geniş bir arşiv odası bulunuyor.
Ziyarette SYDV müdür ve personelini ile sohbet eden Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya SYDV Müdürü Hakan Kayalı'ya 3 boyutlu Atatürk portresi hediye etti.
(SŞ-BÖ)

13.12.2012 15:47:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT