1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Uzun: "kentsel Dönüşümü Başarıyla Gerçekleştireceğiz"

Başkan Uzun: "kentsel Dönüşümü Başarıyla Gerçekleştireceğiz"

Başkan Uzun: kentsel Dönüşümü Başarıyla Gerçekleştireceğiz
A+A-

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, İstanbul'da kentsel dönüşümle ilgili büyük bir çalışma yapıldığını hatırlatarak, "Vatandaşlarımız da buna destek oldukları takdirde büyük bir başarı ile kentsel

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, İstanbul'da kentsel dönüşümle ilgili büyük bir çalışma yapıldığını hatırlatarak, "Vatandaşlarımız da buna destek oldukları takdirde büyük bir başarı ile kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz" dedi.
Bu hafta AVM buluşmalarını İhlas Çarşı'da gerçekleştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, ilçe halkı ile bir araya geldi. Başkan Uzun, yaptığı bire bir görüşmelerle sorunları çözüme kavuşturmak için hemen çalışmalara başladı. Vatandaşları AVM'de ağırlayarak tüm randevulu görüşmelerini burada yapan Başkan Uzun, kentsel dönüşümle ilgili konularda vatandaşları bilgilendirici açıklamalarda bulundu.
Gürpınar ve Kavaklı bölgesinde eski evlerini kentsel dönüşüm projesi ile yenilemek isteyen vatandaşlar, konu hakkında Başkan Uzun ile görüştü. Başkan Uzun, konunun Türkiye ve özellikle İstanbul'un öncelikli işi olduğunu dile getirerek, "İstanbul'da kentsel dönüşüm ile ilgili büyük bir çalışma yapılıyor. Vatandaşlarımız da buna destek oldukları takdirde büyük bir başarı ile kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz. Bize başvuru yapan herkes, belediyeye gelerek gerekli prosedürleri öğrenebilirler. Bu konuda her türlü desteğe açığız. Yeter ki vatandaşlarımız kentsel dönüşüme destek olsun" dedi.
Vatandaşlarla bire bir yapılan görüşmelerde Başkan Uzun'a çocuklar da büyük ilgi gösterdi. Uzun, ayrıca çarşı esnafını gezerek, esnafa işlerinde kolaylıklar diledi.
(ET-CC-Y)

06.02.2013 11:55:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT