1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Ünlü, Marmaris Kolejini Ağırladı

Başkan Ünlü, Marmaris Kolejini Ağırladı

Başkan Ünlü, Marmaris Kolejini Ağırladı
A+A-

Özel Marmaris Koleji'nin yeni yöneticileri, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü'yü makamında ziyaret etti. Özel Marmaris Koleji yeni yöneticileri Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünl

Özel Marmaris Koleji'nin yeni yöneticileri, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü'yü makamında ziyaret etti.
Özel Marmaris Koleji yeni yöneticileri Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü'yü, makamında ziyaret etti. Ziyarete Genel Müdür Vekili Feza Taş, Eğitim Danışmanı Ramazan Kılıç ve Genel Müdür Yardımcısı Eğitim Koordinatörü Cemal Özkoral da hazır bulundu. Yaptıkları ziyaret hakkında bilgi veren Kurum Temsilcisi ve Okul Genel Müdür Vekili Feza Taş, "Kısa süre önce yönetime geldik. Başkanımızla tanışmak ve yapacağımız işler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. İnanıyorum ki bundan sonra daha birleştirici olup en iyi eğitimi vereceğiz" dedi.
Başkan Muhammet Ünlü'de ziyaret hakkında verdiği bilgide, Özel Marmaris Koleji yöneticilerine yeni görevlerinden dolayı hayırlı olsun dileyerek, "Özel Marmaris Koleji bölgemizdeki eğitim için önemli bir rol oynuyor. İnanıyorum ki yeni yöneticileriyle daha başarılı olacak ve eğitime önemli katkılarda bulunacak. Okulun yapacağı çalışmalarda elimizden gelen desteği veremeye çalışacağız" diye konuştu.
(BG-MB-İK)

09.01.2013 16:58:32 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT