1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Tütüncü Bem-bir Sen Üyesi Çalışanları İle Bir Araya Geldi

Başkan Tütüncü Bem-bir Sen Üyesi Çalışanları İle Bir Araya Geldi

Başkan Tütüncü Bem-bir Sen Üyesi Çalışanları İle Bir Araya Geldi
A+A-

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 19'uncu kuruluş yıl dönümünü kutlayan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir Sen) üyesi personeli ile bir araya geldi. Kepez Belediye Ba

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 19'uncu kuruluş yıl dönümünü kutlayan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir Sen) üyesi personeli ile bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, encümen toplantı salonunda bir araya geldiği 19'uncu kuruluş yıl dönümünü kutlayan Memur-Sen'e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir Sen) üyesi personeli ile birlikte pasta kesti.
Başkan Hakan Tütüncü, her zaman emek ve emekçinin yanında olduğunu belirterek, "Bem-Bir Sen'in 19'uncu kuruluş yıl dönümünde tüm sendika üyesi çalışanlarımın bu mutlu gününü kutluyorum" dedi.
Bem-Bir Sen Antalya Şubesi Başkanı Durali Akça da bugüne kadar yürüttükleri çalışmalar ile sendika üyelerinin ekonomik, sosyal ve özlük haklarını koruyup daha ileriye taşıdıklarını dile getirerek, kendilerine bu konuda her zaman destek olan Başkan Hakan Tütüncü'ye teşekkür etti.
(SK-Y)

15.01.2013 10:56:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT