1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Tursun'a Yeni Yıl Ziyareti

Başkan Tursun'a Yeni Yıl Ziyareti

Başkan Tursuna Yeni Yıl Ziyareti
A+A-

Antalya'nın Döşemealtı ilçe Belediye Başkanı Nurettin Tursun'a Döşemealtı Sanayici İşadamları Derneği (DÖSİAD) yönetim kurulu üyeleri yeni yıl ziyareti gerçekleştirdi. DÖSİAD Başkanı Gültekin Gence

Antalya'nın Döşemealtı ilçe Belediye Başkanı Nurettin Tursun'a Döşemealtı Sanayici İşadamları Derneği (DÖSİAD) yönetim kurulu üyeleri yeni yıl ziyareti gerçekleştirdi.
DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer ve yönetim kurulu üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun ile görüşerek, devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer, ilçenin her geçen gün geliştiğini ve belediyenin çalışmalarını yakından izlediklerini söyledi. Gencer, "DÖSİAD Döşemealtı'nın tanıtımında büyük bir görev üstlenmiştir. Avrupa ve Dünya'nın dört bir yanına Döşemealtı halısı ile ilçemizin tanıtımını yapmaktayız" dedi.
Başkan Nurettin Tursun ise, "Hizmetlerimizi bugünkü nüfusa göre yapmıyoruz. Gelecek yıllarda yaşanacak artışları da göz önüne alarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Döşemealtı dev projeleri ve yatırımları ile bu tanınmışlığını daha da artıracaktır" diye konuştu.
(SK-Y)

26.12.2012 12:49:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT