1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Başkan Türkan'dan Ermenistan Sınırındaki Mehmetçiğe Ziyaret

Başkan Türkan'dan Ermenistan Sınırındaki Mehmetçiğe Ziyaret

Başkan Türkandan Ermenistan Sınırındaki Mehmetçiğe Ziyaret
A+A-

Iğdır'ın Tuzluca İlçe Belediye Başkanı Ahmet Sait Türkan, Ermenistan sınırında görev yapan Mehmetçiği ziyaret etti. Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan, beraberinde bulunan İlçe Emniyet Mü

Iğdır'ın Tuzluca İlçe Belediye Başkanı Ahmet Sait Türkan, Ermenistan sınırında görev yapan Mehmetçiği ziyaret etti.
Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan, beraberinde bulunan İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Serkan Birgeoğlu, Piyade Yüzbaşı. Nihat Aksiner TürkiyeErmenistan sınırında bulunan Mehmet Yılmaz Karakolu'nu ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu. Belediye Başkanı Türkan; devletin birliğine, bütünlüğüne ve bin yıldan beri var olan kardeşliğin tesisi ve devamı için gece gündüz demeden, zor tabiat şartlarında görev yapan ve ailelerinden uzak askerleri ziyaret etmek ve sohbet etmek için burada bulunduklarını belirtti.
Bu ziyaretlerinde Mehmetçiğe iyi bir moral kaynağı oluşturduğunu düşündüğünü belirten Türkan, "Tuzluca Belediye Başkanı olarak, tüm güvenlik kuvvetlerimizi tebrik ediyorum, kutsal vatan toprakları uğrunda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnet ve şükranla anıyorum" dedi.
(BM-MET-Y)

08.01.2013 12:24:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT