1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Tuna Sevgililer Günü'nde Kadınlara Gül Dağıttı

Başkan Tuna Sevgililer Günü'nde Kadınlara Gül Dağıttı

Başkan Tuna Sevgililer Gününde Kadınlara Gül Dağıttı
A+A-

Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla kadınlara gül dağıttı. Toroslar Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, önce Kuvva-i Milliye

Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla kadınlara gül dağıttı.
Toroslar Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, önce Kuvva-i Milliye Caddesi üzerinde bulunan Kültür Sanat kaldırımında vatandaşların Sevgililer Günü'nü kutlayan Belediye Başkanı Hamit Tuna, daha sonra Toroslar Semt Polikliniği'ndeki sağlık personeli ile vatandaşların ve ardından belediye personelinin Sevgililer Günü'nü kutladı.
Yaşlısından gencine, kadınından erkeğine, 7'den 70'e herkese kırmızı gül veren Tuna, sevginin, toplumların huzur içinde yaşayabilmesi için vazgeçilmez bir unsur olduğunu kaydetti. Her günün, sevginin öne çıktığı gün olmasını dileyen Tuna, "14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle ilçemizdeki vatandaşlara gül dağıttık. Bugün sevgi günüdür. Sevgi ile başlayan bu günün inşallah bundan sonraki süreçte de kentin, ülkenin ve dünyanın barış ve kardeşlik içerisinde, herkesin birbirine sevgi ile baktığı günün miladı olmasını ümit ediyorum. Onun için sevgi tohumları ekip, sevgi çınarlarının yetişmesine vesile olmamız gerekir diye düşünüyorum. Dargınlıkların olmadığı, sevginin öne çıktığı günler yaşamak dileğiyle, herkesin 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutluyorum" dedi.
(KRY-Y)

14.02.2013 15:12:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT