1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Toçoğlu, ''sakarya'da Sorun Yaşanmasına Müsaade Etmeyiz''

Başkan Toçoğlu, ''sakarya'da Sorun Yaşanmasına Müsaade Etmeyiz''

Başkan Toçoğlu, sakaryada Sorun Yaşanmasına Müsaade Etmeyiz
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Enerji ve Tabii Kaynakları Bakanı Taner Yıldız ile görüştü. Toçoğlu; "Sayın Bakanımız, kendileriyle yaptığımız görüşmede, şehrimizde enerji kaynaklı s

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Enerji ve Tabii Kaynakları Bakanı Taner Yıldız ile görüştü. Toçoğlu; "Sayın Bakanımız, kendileriyle yaptığımız görüşmede, şehrimizde enerji kaynaklı sorunların bir daha yaşanmaması için gereken önlemlerin alınması konusunda bize tam destek verdi. Şehrimiz adına kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, YERELSEN ve AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'nın Afyon'da gerçekleştirdiği istişare toplantılarına katıldı. Başkan Toçoğlu, Afyon'da, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'la da görüştü. Görüşme hakkında kısa bir değerlendirme yapan Başkan Zeki Toçoğlu; "Sakarya'da yoğun kar yağışı nedeniyle yaşanan enerji sorunlarına bağlı su kesintilerinin bir daha yaşanmaması için yaptığımız görüşmede, Sayın Bakanımız, bize tam destek verdi. Kendilerine şehrimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Afyon'da yaptığımız görüşmede de Sayın Bakanımız konuyla ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar. SEDAŞ, SASKİ'ye ait su pompalarına yeraltından yeni enerji nakil hattı inşa etmek için çalışmalara başladı. Sayın Bakanımız, 'Sakarya'da sorun yaşanmasına müsaade etmeyiz' diyerek, şehrimize gösterdiği ilgiyi ifade etmişlerdi" diye konuştu.
(BCT-BCT)

26.01.2013 18:16:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT