1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Toçoğlu, "çözümün Parçasıyız"

Başkan Toçoğlu, "çözümün Parçasıyız"

Başkan Toçoğlu, çözümün Parçasıyız
A+A-

Sakarya Baro Başkanı Hacıeyüpoğlu'na ve yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan Toçoğlu, "Sakarya Barosu her zaman şehrin sorunları ile yakından ilgilenmiş, çözümleri konusunda her

Sakarya Baro Başkanı Hacıeyüpoğlu'na ve yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan Toçoğlu, "Sakarya Barosu her zaman şehrin sorunları ile yakından ilgilenmiş, çözümleri konusunda her zaman katkı sağlamış bir kurumumuzdur. Yeni görevleri hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Büyükşehir Belediyesi olarak ilkemiz, her zaman çözümün parçası olmaktır" dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Barosu'nun 50. Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığa seçilen Av. Recep Hacıeyüpoğlu'na hayırlı olsun ziyareti gerçekleşirdi. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Zeki Toçoğlu, "Ülke meselelerine olan duyarlılıklarını yakından takip ediyoruz. Sayın Hacıeyüpoğlu ve yönetim kurulu şehrimizde ve ülkemizde demokrasi ve özgürlük alanlarının daha da genişlemesine önemli katkılar sağlayacaktır. Sakarya Barosu, Sakarya'nın sorunlarına hiçbir zaman kayıtsız kalmamış, çözümün bir parçası olarak üzerine düşeni yapmaya çalışmıştır. İnşallah yeni dönemde yine bu birlikteliği sürdürür ve şehrimizin sorunlarına karşı birlikte düşünüp, çözüm yollarını birlikte buluruz. Sorunun bir parçası olmamak için, Büyükşehir Belediyesi olarak genel ilkemiz, çözümün bir parçası olmaktır" ifadelerini kullandı.
Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu ise bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hacıeyüpoğlu, "Sakarya Barosu şehrin sorunlarına dâhil olmuş ve çözümler üretmiş bir kurum. Biz de çözüm üretme konusunda aynı duyarlılığı devam ettireceğiz. Avukatların, demokrasi ve insan haklarının geliştirilmesi, korunması ve etkin kullanılması konusunda yüklenilmiş görevleri var. Biz de özgürlükler, insan hakları, demokrasi alanlarında kanunun bize yüklediği sorumlulukların bilincinde olarak şehrimizde gündemi belirleyecek çalışmalar yapacağız. Sorumluluğumuzun farkındayız, Sakarya için hep birlikte çalışmaya hazırız" şeklinde konuştu.
(RKO-RKO)

01.01.2013 14:31:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT