1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Toçoğlu, Adapazarı Kaymakamı'nı Ziyaret Etti

Başkan Toçoğlu, Adapazarı Kaymakamı'nı Ziyaret Etti

Başkan Toçoğlu, Adapazarı Kaymakamını Ziyaret Etti
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Kaymakamı Dr. İsmail Gündüz ve Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ünal Küçükyılmaz'ı ziyaret ederek yeni görevlerinde başa

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Kaymakamı Dr. İsmail Gündüz ve Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ünal Küçükyılmaz'ı ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, görevine Ağustos ayında atanan Adapazarı Kaymakamı Dr. İsmail Gündüz'ü ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Toçoğlu, "Hem bir iade-i ziyaret hem de hayırlı olsun demek için geldik. Sayın Kaymakamımızı başarılı bir bürokrat olarak biliyoruz. Şehrimiz için de hayırlı hizmetlere imza atacağından şüphemiz yok. Kendisine görevinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.
Adapazarı Kaymakamı Gündüz, Başkan Toçoğlu'nun gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza şahsımız hakkındaki olumlu düşünceleri için çok teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımıza katılıyorum. Sakarya'mız çok güzel bir şehir olmasının yanı sıra ülkemiz için de önemli bir şehir. Şehrimizin merkez ilçesinde görev yapıyoruz. Uyum içinde yapılacak her çalışma şehrimize büyük katkı sağlayacaktır" şeklinde konuştu.
Başkan Zeki Toçoğlu, Adapazarı Kaymakamı İsmail Gündüz ziyaretinin ardından, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne atanan Dr. Ünal Küçükyılmaz'ı da makamında ziyaret etti. Başkan Toçoğlu, Küçükyılmaz'a yeni görevinde başarılar diledi.
(RKO-RKO)

09.01.2013 14:57:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT