1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Tatı Yaylacık Mahalle Sakinleri İle Biraraya Geldi

Başkan Tatı Yaylacık Mahalle Sakinleri İle Biraraya Geldi

Başkan Tatı Yaylacık Mahalle Sakinleri İle Biraraya Geldi
A+A-

Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, ilçenin eski mahallelerinden Yaylacık'ta mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Muhtar Mustafa Kuloğlu'nun davetiyle mahalleye giden Başkan Ercan Tatı, Başkan Yard

Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, ilçenin eski mahallelerinden Yaylacık'ta mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Muhtar Mustafa Kuloğlu'nun davetiyle mahalleye giden Başkan Ercan Tatı, Başkan Yardımcıları Halit Kurt, Suat Nezir, Muzaffer Kater ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Aydoğan Hepdemirgil ile birlikte belediyenin çalışmalarını anlattı. Buca Muhtarlar Derneği Başkanı Eşfak Yurdanur ile muhtarların da yer aldığı buluşmada yöreye özgün börek ve gevrek ile kahvaltı yapıldı. Buca Belediye Başkanı Yaylacık'ta iki kahvehanede gerçekleştirdiği buluşmada, 600 binlere ulaşan nüfusu ile Buca'da yapacak birçok çalışmanın daha olduğunu belirtti. Yüzme Havuzu ek hizmet binası, Şirinyer Projesi ve Büyükşehir Belediyesi ile yürütülen projelerle birlikte Buca'nın 20 yıldır beklediği yatırımları alacağını kaydeden Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, temizlik hizmetleri başta olmak üzere park yapımları ve temel hizmetlerin de en üst düzeyde verildiğini söyledi.
Yaylacık halkına çalışmalara önerileriyle katkıda bulunmasını da isteyen Başkan Ercan Tatı, "Tüm çalışmaları ve hizmetleri birlikte vereceğiz. Mahallenizden seçtiğiniz imi meclis üyesi arkadaşımız da sizlerin en büyük sözcüsü" diye konuştu.
(AH-Y)

18.02.2013 10:39:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT