1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Taş' Dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Serkan Yılmaz Kastamonu

Başkan Taş' Dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Serkan Yılmaz Kastamonu

Başkan Taş Dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı  Serkan Yılmaz    Kastamonu
A+A-

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, bir mesaj yayınladı. Kastamonu'nun Daday İlçesin de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Belediye Başkan

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, bir mesaj yayınladı.
Kastamonu'nun Daday İlçesin de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, bir mesaj yayınladı. Başkan Taş mesajın da, '' 10 Ocak'ın Türk Gazetecilik tarihinin önemli günlerinden biri olduğunu vurgulayan ve çağımızın en dinamik mesleklerinden olan gazetecilik, halkımıza haber ve bilgi akışı sunmak gibi çok yönlü ve önemli bir görev yapmaktadır. Gazetecilerin Halk adına kutsal görev üstlendiklerini ve bunu yerine getirirken de zaman zaman zorluklarla karşılaştıklarına dikkat çekerek Basın mensubu halk adına gören, bizim için gözlemleyip kamuoyuna taşıyan bunu yaparken zamanından, ailesinden fedakarlıkta bulunan ve adeta kamu görevlisi olarak kutsal bir görevi yerine getiren toplumun sesi olan insandır.
Bu vesile ile öncelikle ilçemde görev yapan basın çalışanlarının ve tüm basın çalışanlarının günlerini kutluyorum'' dedi.
(SY-OA-Y)

10.01.2013 17:26:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT