1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Tahmazoğlu Kursiyerlerle Bir Arada

Başkan Tahmazoğlu Kursiyerlerle Bir Arada

Başkan Tahmazoğlu Kursiyerlerle Bir Arada
A+A-

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye bünyesinde hizmet veren gençlik merkezi ve sosyal tesisleri ziyaret ederek tesislerde eğitim alan kursiyerlerle bir araya geliyor. Şahinbey Bel

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye bünyesinde hizmet veren gençlik merkezi ve sosyal tesisleri ziyaret ederek tesislerde eğitim alan kursiyerlerle bir araya geliyor.
Şahinbey Belediyesi ŞAHMEK (Sanat, Spor ve Meslek Eğitim Kursları) bünyesinde hizmet veren gençlik merkezi ve sosyal tesisleri ziyaret eden Başkan Tahmazoğlu, Kürşad Tüzmen Sosyal Tesisinde eğitim alan kursiyerlerle sohbet etti. Kursiyerlere ihtiyaçları olup olmadığını soran Tahmazoğlu, eğitim gören kursiyer sayısının her geçen gün arttığını ifade ederek şöyle konuştu: "İlçemizde sosyal tesis yapımına önem veriyoruz. Göreve geldiğimizde 11 olan sosyal tesis sayısını 50'ye çıkardık. Şu an 12 sosyal tesisimizin inşaatı devam ediyor. Amacımız her bölgeye hitap edecek noktalarda tesisler yaprak bölge halkına hizmet vermektir. Gençlik merkezi ve sosyal tesislerimizden bugüne kadar 66.964 kişi faydalandı. Şu an 30 branşta 27.970 kursiyerimiz aynı anda eğitim almaktadır. Yeni yapılan tesislerimiz hizmet vermeye başladığında bu sayımız daha da artacaktır. Sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızın bir parçası olan bu tesislerimiz eğitim yuvası haline geldi. Vatandaşlarımızın ikinci adresi oldu."
(MDC-HO-Y)

08.02.2013 14:06:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT