1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Sürer'den Maç Öncesi Prim Sözü

Başkan Sürer'den Maç Öncesi Prim Sözü

Başkan Sürerden Maç Öncesi Prim Sözü
A+A-

Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova Belediyespor Başkanı Asım Sürer, takıma maç öncesi galibiyete prim sözü verdi. Pazar günü saat 12:00 de Ayvalık'ta güçlü rakibi Sakaryaspor ile karşılaş

Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova Belediyespor Başkanı Asım Sürer, takıma maç öncesi galibiyete prim sözü verdi.
Pazar günü saat 12:00 de Ayvalık'ta güçlü rakibi Sakaryaspor ile karşılaşacak olan Altınova Belediyespor'un son antremanına katılan Sürer, "Edremit maçını yok yere kaybettik. Bu hafta Sakaryaspor maçını kazanın benden size ekstra prim var. Sizin bu maçı alacağınıza ben inanıyorum. Bundan sonraki maçlarınıza mutlak 3 puan hesabı ile çıkın. Hepinizi bu gün iyi gördüm. Bu güzel çalışmalarınızı maç esnasında ortaya koyun ve haftanın gülen takımı biz olalım''dedi.
Teknik direktör Abidin Can, yönetici İlhan Elagöz ile kısa süre sohbet eden Başkan Asım Sürer'e takım hakkında bilgi veren Abidin Can, geçen haftalarda şanssızlığın kurbanı olduklarını belirterek bu hafta 3 puan hesabıyla sahaya çıkacağız''diye konuştu.(BT)

12.01.2013 16:57:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT