1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Sözen, Sosyal Medya Takipçileriyle Buluşuyor

Başkan Sözen, Sosyal Medya Takipçileriyle Buluşuyor

Başkan Sözen, Sosyal Medya Takipçileriyle Buluşuyor
A+A-

Antalya'nın Manavgat ilçesi Belediye Başkanı Şükrü Sözen, sosyal medya takipçileri ile buluşacak. Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 22 Aralık'ta Örnek Mahallesi Irmak Kıyısı'ndaki Manavgat Belediyesi A

Antalya'nın Manavgat ilçesi Belediye Başkanı Şükrü Sözen, sosyal medya takipçileri ile buluşacak.
Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 22 Aralık'ta Örnek Mahallesi Irmak Kıyısı'ndaki Manavgat Belediyesi Aile Çay Bahçesi'nde sosyal medyadaki takipçileriyle bir araya gelecek. Başkan Sözen'in Manavgat ve Antalya'nın yanı sıra Azerbeycan, Almanya, İngiltere, Fransa, Kıbrıs, Hollanda, Belçika, Norveç ve Amerika'dan, twitter ve iki adet facebook hesabında 7 binin üzerinde takipçisi bulunduğu belirtildi.
Sosyal medyayı yakından takip eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm vatandaşları, 'Sosyal Medya Buluşması'na davet etti. Başkan Sözen, "Gelişen dünyamızda sosyal medyanın önemi giderek artıyor. Sosyal medya insanlar arasındaki sınırları kaldırıyor. Kapalı kapıları açıyor. Ben de gün içerisinde vakit buldukça sosyal medyayı takip ederek, gelen sorulara yine yardımcılarım aracılığı ile yanıtlar vermeye çalışıyorum. Böylece şeffaf belediyeciliğin de gereğini yapmış oluyoruz. Sosyal Medya takipçilerim benim için çok önemli. Tüm vatandaşlarımızı buluşmamıza davet ediyorum" diye konuştu.
(SK-Y)

18.12.2012 16:22:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT