1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Sedefçi'den Mahalle Ziyaretleri

Başkan Sedefçi'den Mahalle Ziyaretleri

Başkan Sedefçiden Mahalle Ziyaretleri
A+A-

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Abdurrahman Mahallesi'nde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Mahallelilerle bir kahvehanede sohbet eden Sedefçi, "Sizin derdiniz benim derdim" dedi. Sedefçi,

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Abdurrahman Mahallesi'nde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Mahallelilerle bir kahvehanede sohbet eden Sedefçi, "Sizin derdiniz benim derdim" dedi.
Sedefçi, öÖnceki gün yapılan Belediye Meclisi Şubat ay Olağan Toplantısı'nda alınan Abdurrahman Mahallesi'ndeki kat artırımı kararıyla ilgili mahallelileri bilgilendirdi. CHP Merkez İlçe Başkanı Harika Türkay, Edirne Belediyesi'nin eski başkanlarından Şevki Arman ve CHP'li yöneticilerin de yer aldığı ziyarette mahalle sakinleri Sedefçi'yi aralarında görmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Sedefçi, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledikten sonra ilgili birimleri arayarak sorunların en kısa zamanda çözümlenmesini talimatını verdi. Sedefçi, mahalle sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra mahalleden ayrıldı.
(ORA)

07.02.2013 15:11:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT