1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Sakallı'dan Mahalle Ziyaretleri

Başkan Sakallı'dan Mahalle Ziyaretleri

Başkan Sakallıdan Mahalle Ziyaretleri
A+A-

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Vatandaşların büyük ilgisiyle karşılanan Başkan Sakallı, son olarak Ak Par

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Vatandaşların büyük ilgisiyle karşılanan Başkan Sakallı, son olarak Ak Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ercan Kelleci, Kadın Kolları Başkanı Esra Çetin ve teşkilat üyeleri ile birlikte Orhangazi Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Orhangazi Mahalle Muhtarı Hasan Taş'ın da yer aldığı programda Başkan Sakallı'yı mahallelerinde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden vatandaşlar, Sakallı'ya duydukları güvenin tam olduğunu ifade ederek, gerçekleştirdiği çalışmalarla geleceğe güvenle baktıklarını dile getirdiler.
Sakallı ise, göreve geldikleri günden bugüne her hafta farklı bir mahallede hemşerileriyle bir araya geldiğini kaydederek, bu sayede hizmetlerin verimli bir şekilde vatandaşlara sunulduğunu ifade etti.
(KÇ-MŞ)

09.02.2013 18:07:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT