1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Saatçı; "eğrileri Doğrultuyoruz"

Başkan Saatçı; "eğrileri Doğrultuyoruz"

Başkan Saatçı; eğrileri Doğrultuyoruz
A+A-

Fethiye'de kış aylarında şiddetli yağışlar sonrası sel suları altında kalan Eğri Köprü, doğrultuldu. Fethiye'nin 3 girişinden bir tanesi olan Günlükbaşı yolu üzerindeki yolu yenileyen Belediye bu

Fethiye'de kış aylarında şiddetli yağışlar sonrası sel suları altında kalan Eğri Köprü, doğrultuldu.
Fethiye'nin 3 girişinden bir tanesi olan Günlükbaşı yolu üzerindeki yolu yenileyen Belediye bu bölgede yer alan Günlükbaşı köprüsünü de hizmete açarak 3 köprüyü aynı gün hizmete açtı.
Başkan saatçı konuşması'nda "Türkiye'de moda oldu. Aynı anda 3, 4 açılış yapıyoruz. Kuş cenneti Köprüsü, Günlükbaşı ve Şehit Ferudun Dönmez Köprüsü'yü (Eğri Köprü) açıyoruz. Biz eğri köprüyü doğrulttuk. Bizim niyetimiz Fethiye'deki tüm eğrileri doğrultmak, buna eğri insanlarda dahil. Bunun üzerine basa basa söylüyorum. Biz sadece köprüleri doğrultmayacağız. Fethiye'de ne kadar eğrilik varsa doğrultacağız. Halkın iradesinin karşısında kimse duramaz. Burada tüm arkadaşlarımın katkısı var. Tüm birim amirlerimin bizim tabirimiz ile bakanlarımın burada katkısı çok yüksek. Bugün açılışını yaptığımız 3 köprünün bize maliyeti 1 milyon 309 bin 29 liraya mal olmuş. Yağmur yağdığı zaman biz buradan korkardık. Geçen ciddi bir yağmur yağdı. Burası taştı mı? Taşmadı" diye konuştu.
(MY-MB-İK)

01.02.2013 11:34:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT